شروع کلاس

سلام

درست ۴ ماه که ما مونترال هستیم.

سه روزه که کلاس های فرانسه من و همسرم شروع شده و از صبح تا عصر می ریم کلاس .زندگی ما در مونترال وارد فاز جدیدی شده .

کلاس های من تو دانشگاه مونترال برگزار می شه.از این بابت که کلاس هاشروع شده و با کلی آدم با ملیت های مختلف آشنا شدم خیلی خیلی خوش حالم.روز اول درست احساس یک کلاس اولی را داشتم که داره برای اولین بار می ره مدرسه.چون واقعا هم اینحا این اولین کلاسی است که میرم.

به دوستام می گم می رم "اکابر" .خیلی خوبه . کلاس ها ٢ تا معلم دارند .صبح تا ظهر استاد اصلی هستش و بعد از ظهر کس دیگری است که  تقریبا در سهای صبح را تمرین می کنه.

لهجه های مختلف شاگرد ها خیلی با مزه است.چینی ها خیلی بد حرف می زندو اسپانیش ها هم همه "ر" ها رو همون "ر" تلفظ می کنند. خیلی خوبه همه غلط غلوت با لهجه های مختلف با هم حرف می زندو کسی هم خجالت نمی کشه. خیلی خوش می گذره . 

    من خوش حال و راضی هستم وبه آینده هم بسیار امیدوارم.

                                                                  مونترال دوست دارم.

سوالی باشه در خدمت هستم.

/ 11 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کتی

تبریک می گم بهتون. به قول خودتون وارد فاز جدیدی شدید. یه کم بیشتر درباره کلاس ها توضیح می دید. همون کلاسی رو می گید که هزینه ای هم به شرکت کنندگان پرداخت می شه؟

کتی

تبریک می گم بهتون. به قول خودتون وارد فاز جدیدی شدید. یه کم بیشتر درباره کلاس ها توضیح می دید. همون کلاسی رو می گید که هزینه ای هم به شرکت کنندگان پرداخت می شه؟

مریم

سلام عزیزم از اینکه شاد و خوشحالید جدا خوشحالم. خدا رو شکر بالاخره از مونترال خوبی هم شنیدیم. ما شاید تنا سال دیگه بیام حالا که منتظر مدیکالیم . راستی برای شما سخت نیست که کلاسهای طولانی دارید با بچه؟؟ من یک پسر 3 ساله دارم همش فکر میکنم اونجا باید چطوری برم کلاس ؟ اوضاع مهدها چطوری هستش؟شما خبر دارین ممنون میشم اگه برام بنویسید. موفق باشید

مصی

آنقدر از مونترال تعریف نکن دختر کمی به فکر ما که هنوز حتی نامبر فایل هم نداریم باش من هم می گم مونترال عاشقتم

بهاره

سلام .یه مدتی فاصله ی کامنتهات زیادشد دلواپس شدم .خوشحالم خوبید.مشاور پروندم می گه نوبتهای مصاحبه خیلی طولانی شده به یاد شما بودم که چه صبری داشتی ولی من دارم دیوونه می شم .راستی آیا شما برای کاریابی اقدام کردین ؟از بازار کار خبری داری؟امیدوارم همیشه ازت خبرهای خوب داشته باشیم

رویا

سلام دوست عزیز من هم هدفم مونترال .خوشحال میشم من رو لینک[لبخند]

بهار

سلام... خوشحالم که راضی هستید.. این روزا ترجیح کیدم وبلاگا رو که باز می کنم همه خوش و راضی باشن... دوست ندارم چیزی با حرفی ژام رو سست کنه... من 21 سپتامبر بلیط دارم برای شهر شما... تک و تنها... تنها چیزی که می خوام اینه که بتونم اونجا رو دوست داشته باشم که کمتر دوری از خانواده ازارم بده... خوشحال میشم اگه نصیحتی حرقی پیشنهادی چیزی اگه فکر می کنین لازمه که بدونم بهم بگین.... مرسی

مسعود

سلام... 1) اگر توی برگهٔ csq کبک نوشته باشه شهری که می‌خوام برم مشکلی‌ نداره که در مونترال آپارتمان اجاره کنم و این ادرسو به افسر مهاجرت بدم؟ ۲) کدوم منطقه‌ها توی مونترال تمیزو خوبترر به نظرتون ممنون

نازنین

سلام من یک پسر 5 ساله دارم مراحل ثبت نام دخترتون به چه صورت بود اگر برام توضیح بدید ممنون میشوم.

حوریا

سلام .از این که اطلاع رسانی می کنید خیلی از شما ممنو نیم هستیم.مخواستم بدونم برای کسا نی که تا 4 5 ماه دیگه میان مونترال زبان انگیلیسیشون رو تقویت کنن یا فرانسه رو؟کدوم بهتره ؟منظورم چند ماه اول زندگیکدوم زبان کاربردی تره؟