بالاخره مدیکال آمد

 واقعا متاسفم که این مدت غیبت داشتم .همه میدونید با شرایطی که پیش آمده دل و دماغی برای نوشتن در مورد مهاجرت نمی مونه.مسایل مهم تری درجریانه بهر حال از آنجا که همه کسانی که برای مهاجرت اقدام می کنند از جمله خودم کوهی از سوالات وجود داره ،آن چه گذشت را می نویسم.

در ست 9 ماه بعد از باز کردن فایل فدرال مدیکال آمد .روز چهارشنبه فرم ها را از وکیل محترم گرفتیم و 5 شنبه صبح رفتیم دکتر شریف 450 هزار تومان ناقابل صرف ویزیت همسر عزیر، بنده و دخترم شد.

سوالاتی در مورد سابقه بیماری ها  جراحی ها و دارو هایی که مصرف می کنیم یا نمی کنیم. دوستان حواستان باشد خودتان را تو درد سر نیندازید اگر مشکل جدی ندارید از عنوان کردن مواردی که بی خودی براتون درد سر درست کنه جدا خودداری کنید دروغ نگویید و لی لازم نیست هر چیز بی خودی را عنوان کنید مثلا 5 سال پیش بر اثر استرس تپش قلب گرفتم. چون بالافاصله به دکتر های دیگری ارجاع داده می شوید که ضمن هزینه بی خود وقتتان هم تلف می شود .پس حساب شده حرف بزنید. باز هم تاکید می کنم دروغ نگویید ولی حرف اضافه هم نزنید

ما آزمایش ها را دادیم شامل گلاب بروتون ادرار و HIV البته دخترم آزمایش خون نداشت

بیمارستان پارس جمعه صبح ها هم بازه و می تونید جمعه آزمایش بدهید تقریبا سه نفری شد 80000 تومان

عکس از قفسه سینه هم شد 20000 تومان برای دونفر بچه ها لازم ندارند.

جواب آزمایش بعد از دو روز حاضر شد. و عکس ریه را هم خود رادیولوژی برای دکتر فرستاد

خوشبختانه این مرحله هم گذشت و دکتر مدارک را پست کرد

وکیل هم گفت مجددا شناسنا مه و قباله ازدواج را ترجمه بروز بکنیم و بدهیم که این هم انجام شد

حالا منتظر ویزا هستیم 21/5/88

تا بعد

/ 8 نظر / 11 بازدید
نیلوفر

خیلی خوشحالم که بالخره مدیکال شما اومد.ما هم 7 ماهه که منتظریم.امیدوارم موفق و موید باشی

ساناز

سلام خوبین؟خیلی خوشحال شدم که مدیکالتون آمدما هم مهر مصاحبه داشتیم وفایل نامیر ما 3 ماه بعدش اومد بنظر شما چقدر طول می کشد؟هزینه لندینگ فی چی؟آبا برای گرفتن ویزا خودتون میرید سوریه یا آرامیکس زحمت می کشه؟مرسی .موفق باشین

آزاده

سلام به سلامتی مدیکال هم اومد و باز یک مرحله جلوتر رفتید.فکر کنم 3 الی 4 ماه دیگه هم ویزا به دستتون برسه. شاد باشید

رز

سلام من دیروزهم مزاحم شما شدم در خصوص معلم زبان فرانسه ... تمنا دارم به من هم کمک کنید چون من برای مصاحبه خیلی وقت ندارم و حتما باید با یک معلم قوی و متخصص برای مهاجرت کار کنم.... ممنون میشم اگر معلم خودتان را به من هم معرفی کنید... پیشاپیش از کمک شما تشکر می کنم و منتظر جواب شما هستم.

یاشار

سلام مرسی از پست مفیدتون من از طریق سرمایه گزاری اقدام کردم میخواستم بدونم شما هم از این روش اقدام کردین؟؟؟

فرزاد

سلام دوست عزیز من هم اول مهر 88 تو سوریه واسه کبک وقت مصاحبه دارم . می خواستم ازت بپرسم که اسم وکلیت تون چی بوده .آیا از کارشون رضایت داشتین .دوستانم می خوان با وکیل برای کبک اقدام کنن .ممنونم ازت .امیدوارم همدیگر رو تو مونترال ببینیم .(البته اگه بخوای اونجا بمونی )

فرزاد

این پیام رز رو من هم می خوام لطفا ممنون سلام من دیروزهم مزاحم شما شدم در خصوص معلم زبان فرانسه ... تمنا دارم به من هم کمک کنید چون من برای مصاحبه خیلی وقت ندارم و حتما باید با یک معلم قوی و متخصص برای مهاجرت کار کنم.... ممنون میشم اگر معلم خودتان را به من هم معرفی کنید... پیشاپیش از کمک شما تشکر می کنم و منتظر جواب شما هستم.

ساناز

سلام گلباران جان خوبي؟من يك سوال داشتم مي خواستم بدونم بعد از مديكال هم بايد دوباره مدرك ديگه اي ترجمه بشه و بفرستيم.چون ما تهران نيستيم .مرسي از راهنمايي شما