سلام دوباره

با عرضمعذرت از تاخیر طولانی مدت

من برای سه هفته ایران بودم برای همین شب کریسمس و سال نو میلادی را در مونترال ندیدم که براتون تعریف کنم.

تو ایران هم که ماشاالله دسترسی به اینترنت و ... اسف باره

 متاسفانه  یا خوش بختانه وقتی آدم این ور دنیا است و این زندگی را تجربه می کنه وقتی بر می گرده بیشتر مشکلات ایران را حس می کنه

بعد از ٨ ماه برگشتم ایران : به نظرم آمد مردم تو شوکه هدفمندی یارانه ها هستند .نا امیدی موج می زنه. آلودگیه هوا هم که نگو.  گفتن این حرف ها چه فایده داره همه این ها رو می دونن.

بگذریم.

راستی هنوز هوای مونترال غیر قابل تحمل نشده امشب سردترین شبیه که من برای اولین بار تجربه می کنم منفی ٢۶ .ولی تو خونه که فرقی نمی کنه.ما همچنان لباس تابستونی  می پوشیم. 

خونمون تو تهران سرد تر از اینجا بود .من تهران تو خونه ژاکت می پوشیدم ولی اینجا تی شرت تنمه.

به زودی براتون می نویسم.....

 

 

/ 3 نظر / 18 بازدید
خواننده شما!

سلام.ببخشید یه سوال، توی مونترال و کبک کلا ، سیستم گرمایشی داخل خونه ها و مراکز خرید چطوریه که برای مثال با این که منفی 26 شده اما داخل خونه انقد گرمه که تی شرت میشه پوشید؟ مرسی.

گلاریو

دوست ارجمند سلام امیدوارم حال شما خوب باشد. همیشه پیگیر مطالب جالب و مفید شما در وبلاگتان هستم من نیز وبلاگ گلاریو را راه اندازی نمودم، که هدفم از این وبلاگ، به اشتراک گذاشتن یافته هایم در مورد مهاجرت و زندگی در کانادا خصوصا استان کبک و شهر مونترآل است امیدوارم بتوانیم با تعامل و اشتراک یافته هایمان با شما و بقیه دوستان، راه مهاجرت و زندگی در کانادا را بهتر و مطمئن تر بپیماییم بدین منظور، لینک وبلاگ شما را به وبلاگم افزودم، مرحمت فرمایید لینک وبلاگ من را به وبلاگتان اضافه نمایید آدرس وبلاگ من golario.blogspot.com مثل همیشه منتظر مطالب مفید و سازنده شما هستم بسیار خرسند خواهم شد مرا نیز از نقطه نظرات خود در وبلاگ مطلع فرمایید سپاسگزارم گلاریو

assemani

كاشك مي فرموديد خدمت شما و موسوي عرض ادب مي كردم[ناراحت][ناراحت]